Okręg białostocki

1. Sąd Okręgowy w Białymstoku

sędzia Beata Brysiewicz
sędzia Marzanna Chojnowska
sędzia Irena Cywoniuk
sędzia Maciej Głos
sędzia Anna Hordyńska
sędzia Karol Jaszkowski
sędzia Jolanta Klimowicz-Popławska
sędzia Izabela Komarzewska
sędzia Mirosław Konieczka
sędzia Małgorzata Korol
sędzia Grażyna Korzeniowska-Czapka
sędzia Wiesława Kruczkowska
sędzia Krzysztof Kruk
sędzia Elżbieta Krupińska
sędzia Elzbieta Kudrycka-Jarosz
sędzia Bogdan Łaszkiewicz
sędzia Jacek Malinowski
sędzia Ryszard Milewski
sędzia Dorota Niewińska
sędzia Dariusz Niezabitowski
sędzia Wiesław Oksiuta
sędzia Dariusz Orłowski
sędzia Mariusz Pankowiec
sędzia Jarosław Pawlik
sędzia Barbara Puchalska
sędzia Marzenna Roleder
sędzia Elzbieta Rosłoń
sędzia Irena Rybska
sędzia Elżbieta Siergiej
sędzia Ilona Simonowicz
sędzia Stanisław Stankiewicz
sędzia Karolina Szerel
sędzia Bożena Sztomber
sędzia Szczęsny Szymański
sędzia Joanna Toczydłowska
sędzia Katarzyna Topczewska
sędzia Mirosław Trzaska
sędzia Marek Wasiluk
sędzia Sławomir Wołosik
sędzia Grażyna Wołosowicz
sędzia Urszula Wynimko
sędzia Marek Zaniewski
sędzia Grażyna Zawadzka-Lotko
sędzia Bogusława Zieleniewska-Masłowska
sędzia Sławomir Cilulko
sędzia Leszek Ciulkin
sędzia Alicja Iwona Dubij
sędzia Małgorzata Anna Dziemianowicz
sędzia Jolanta Fedorowicz
sędzia Dariusz Gąsowski
sędzia Krzysztof Kamiński
sędzia Mariusz Tomasz Kurowski
sędzia Bożena Murawska-Kołota
sędzia Marzanna Rogowska
sędzia Renata Anna Tabor
sędzia Julita Jadwiga Uryga
sędzia Przemysław Grzegorz Wasilewski
sędzia Wiesław Żywolewski

 


2. Sąd Rejonowy w Białymstoku

sędzia Magdalena Beziuk-Gawęcka
sędzia Elżbieta Cylwik
sędzia Ewa Dakowicz
sędzia Marek Dąbrowski
sędzia Alina Dryl
sędzia Justyna Gosiewska
sędzia Janusz Gosiewski
sędzia Andrzej Gołaszewski
sędzia Małgorzata Guszcz-Niewiadomska
sędzia Małgorzata Głos
sędzia Sławomir Głowacki
sędzia Paweł Hempel
sędzia Wojciech Jabłoński
sędzia Anna Jacyniewicz
sędzia Anna Jamiołkowska
sędzia Aleksandra Jamróz
sędzia Agnieszka Jurzyk
sędzia Joanna Kinalska
sędzia Marta Kiszowara
sędzia Anna Komarewska
sędzia Jolanta Korwin-Piotrowska
sędzia Małgorzata Kozłowska
sędzia Piotr Kozłowski
sędzia Alina Krejza-Aleksiejuk
sędzia Bożena Kruk
sędzia Krzysztof Kujawa
sędzia Marcin Kęska
sędzia Maciej Łukaszewicz
sędzia Karolina Matyjaszek-Minta
sędzia Dorota Michalak
sędzia Barbara Monach-Lisowska
sędzia Wiesława Niemyjska
sędzia Irena Opolska
sędzia Katarzyna Pannert
sędzia Tomasz Pannert
sędzia Barbara Paszkowska
sędzia Grażyna Redos-Kryńska
sędzia Marek Rymarski
sędzia Małgorzata Sawicka
sędzia Katarzyna Skindzier-Ostapa
sędzia Iwona Sobolewska-Derman
sędzia Dorota Sosna
sędzia Mirosława Suter
sędzia Anna Wiszenko
sędzia Anna Wołkowycka-Kuźmińska
sędzia Beata Wołosik
starszy referendarz sądowy Anna Bojarczyk
starszy referendarz sądowy Bogna Kosowska
starszy referendarz sądowy Urszula Kęska
starszy referendarz sądowy Wojciech Owsiejko
starszy referendarz sądowy Euzebiusz Silkinis
referendarz sądowy Edyta Beszterda
referendarz sądowy Ewa Chodziutko
referendarz sądowy Anna Grześ
referendarz sądowy Marta Gęślicka
referendarz sądowy Anna Karwowska
referendarz sądowy Łukasz Kosiński
referendarz sądowy Agnieszka Kraszewska
referendarz sądowy Agnieszka Kurkiewicz
referendarz sądowy Agnieszka Makal
referendarz sądowy Ireneusz Marczuk
referendarz sądowy Monika Mazuruk
referendarz sądowy Barbara Małyszko
referendarz sądowy Elżbieta Nosko
referendarz sądowy Maja Piątkowska
referendarz sądowy Daniel Pomierski
referendarz sądowy Monika Półkośnik
referendarz sądowy Elżbieta Stankiewicz-Czykier
referendarz sądowy Anna Wyszomirska sędzia Artur Andrysewicz
sędzia Elżbieta Andrysewicz
sędzia Ewa Czajkowska
sędzia Adam Czech
sędzia Dagmara Danilewicz-Kuklik
sędzia Agnieszka Dąbrowska
sędzia Katarzyna Anna Dąbrowska-Doroszczyk
sędzia Ewa Maria Dubij
sędzia Paweł Dzienis
sędzia Małgorzata Frankowska
sędzia Dorota Gąsowska
sędzia Katarzyna Gąsowska
sędzia Beata Gnatowska
sędzia Anna Gutowska
sędzia Tomasz Kałużny
sędzia Aneta Kamieńska
sędzia Anna Urszula Kochanowska
sędzia Andrzej Kochanowski
sędzia Katarzyna Kozłowska
sędzia Krzysztof Kozłowski
sędzia Ewa Kurowska
sędzia Łukasz Maliszewski
sędzia Katarzyna Małyszko
sędzia Piotr Markowski
sędzia Katarzyna Nowak
sędzia Katarzyna Orzel
sędzia Wojciech Orzel
sędzia Emilia Podgajecka-Cilulko
sędzia Hubert Półkośnik
sędzia Barbara Półtorak
sędzia Marta Radziwon
sędzia Katarzyna Ewa Stankiewicz
sędzia Paweł Szponar
sędzia Piotr Trzeciakowski


3. Sąd Rejonowy w Bielski Podlaskim

sędzia Jan Kapelka
sędzia Mirosława Mironiuk
sędzia Krzysztof Prutis
sędzia Jarosław Sacharczuk
sędzia Elżbieta Smoktunowicz
sędzia Anatol Ławrynowicz
sędzia Dariusz Śnieżko
starszy referendarz sądowy Świetliczna Anna
referendarz sądowy Sylwia Księżopolska
sędzia Marta Burzyńska
sędzia Grzegorz Piotr Front
sędzia Małgorzata Hajduczenia
sędzia Marcin Mosiołek
sędzia Elżbieta Olechno-Obolewicz
sędzia Joanna Panasiuk
sędzia Tadeusz Radziwon
sędzia Adam Konrad Rodakowski
sędzia Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
sędzia Jacek Stypułkowski
sędzia Barbara Świętochowska
sędzia Katarzyna Urszula Wencka
sędzia Krzysztof Wildowicz
sędzia Dariusz Wiśniewski
sędzia Mariusz Zdrodowski


4. Sąd Rejonowy w Sokółce

sędzia Piotr Charkiewicz
sędzia Michał Czapka
sędzia Daniel Czech
sędzia Wojciech Januszkiewicz
sędzia Sławomir Kuczyński
sędzia Mariusz Łapiński
sędzia Agnieszka Marciszel
sędzia Marta Mazerska
sędzia Irena Połejko-Matoszko
sędzia Aneta Sidorowicz
sędzia Beata Sopek
sędzia Ewa Wisniewska-Malecka
referendarz sądowy Marta Orzechowska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....