Okręg olsztyński

Oświadczenia majątkowe sędziów Okręgu Olsztyńskiego za rok 2017:

1. Sąd Okręgowy w Olsztynie

sędzia Adam Wacław Barczak
sędzia Jacek Barczewski
sędzia Jolanta Barbara Biernat-Kalinowska
sędzia Wacław Bryżys
sędzia Bożena Charukiewicz
sędzia Remigiusz Chmielewski
sędzia Magdalena Teresa Chudy
sędzia Dorota Hanna Ciejek
sędzia Juliusz Zbigniew Ciejek
sędzia Olgierd Rafał Dąbrowski-Żegalski
sędzia Lech Dłuski
sędzia Ewa Dobrzyńska-Murawka
sędzia Beata Katarzyna Faralisz
sędzia Dariusz Firkowski
sędzia Anna Małgorzata Górczyńska
sędzia Beata Elwira Grzybek
sędzia Danuta Hryniewicz
sędzia Przemysław Jan Jagosz
sędzia Marek Jaszczak
sędzia Rafał Jerka
sędzia Andrzej Marek Kamiński
sędzia Wiesław Kasprzyk
sędzia Małgorzata Maria Kasztelan (st.sp.)
sędzia Małgorzata Maria Kasztelan
sędzia Cecylia Barbara Kotfica
sędzia Rafał Iwo Kubicki
sędzia Beata Irena Kurowska
sędzia Iwona Katarzyna Litwińska-Palacz
sędzia Dorota Lutostańska
sędzia Beata Helena Łożyńska-Motyka
sędzia Tomasz Andrzej Madej
sędzia Piotr Maciej Mądry
sędzia Leszek Franciszek Motyka
sędzia Hanna Maria Niewiadomska
sędzia Ewa Oknińska
sędzia Waldemar Jan Pałka
sędzia Zbigniew Paturalski
sędzia Jolanta Maria Piórkowska
sędzia Dorota Radaszkiewicz
sędzia Karol Radaszkiewicz
sędzia Zofia Maria Rutkowska
sędzia Olga Joanna Rybus
sędzia Elżbieta Zdzisława Schubert
sędzia Krystyna Bożena Skiepko
sędzia Krystyna Jolanta Szczechowicz
sędzia Agnieszka Śmiecińska
sędzia Anna Tkaczyk (st.sp.)
sędzia Anna Tkaczyk
sędzia Małgorzata Tomkiewicz
sędzia Beata Urbańska-Woike
sędzia Wojciech Wacław
sędzia Grzegorz Roman Warachowski
sędzia Maciej Paweł Wasilewski
sędzia Mirosław Wiesław Wieczorkiewicz
sędzia Krzysztof Wodyński
sędzia Leszek Stanisław Wojgienica
sędzia Piotr Bogusław Zbierzchowski
sędzia Agnieszka Żegarska
sędzia Andrzej Żurawski

2. Sąd Rejonowy w Bartoszycach

sędzia Krzysztof Branecki
sędzia Małgorzata Maria Jeżykowska (st.sp.)
sędzia Ewa Agata Kurasz
sędzia Renata Teresa Maj
sędzia Jolanta Mazurek (st.sp.)
sędzia Jolanta Mazurek
sędzia Monika Pawlica
sędzia Arkadiusz Rokicki
sędzia Bartosz Paweł Szlachta
sędzia Magdalena Grażyna Wierzejska
sędzia Jolanta Agata Wiszniewska
sędzia Andrzej Wiszniewski
sędzia Aneta Wojtanowska
sędzia Monika Ziętarska-Kalita
referendarz sądowy Małgorzata Marta Grzegorczyk
referendarz sądowy Karolina Sobol

3. Sąd Rejonowy w Biskupcu

sędzia Teresa Kinach-Stemplewska
sędzia Andrzej Łotowski
sędzia Paweł Maciej Pióro
sędzia Sławomir Polak
sędzia Ewa Polak-Sotko
sędzia Katarzyna Wilchowska
sędzia Leszek Piotr Wojtuń
referendarz sądowy Dariusz Idzikowski
referendarz sądowy Natalia Kluczewska-Szreder

4. Sąd Rejonowy w Giżycku

sędzia Elżbieta Bożena Domagalska
sędzia Jolanta Dzitowska
sędzia Katarzyna Joanna Garbarczyk
sędzia Alina Kowalewska
sędzia Anna Bogusława Kurzynowska-Drzażdżewska
sędzia Bożena Makowczenko
sędzia Marek Makowczenko
sędzia Lidia Merska
sędzia Janina Olchowska
sędzia Bogusława Joanna Olszewska-Wojgienica
sędzia Dorota Elwira Scott-Sienkiel
sędzia Janusz Supiński
sędzia Bogdan Wałachowski (korekta)
sędzia Bogdan Wałachowski
sędzia Tomasz Zieliński
referendarz sądowy Dorota Czajkowska-Balcerzak
referendarz sądowy Maria Szumada

5. Sąd Rejonowy w Kętrzynie

sędzia Katarzyna Cichocka
sędzia Tomasz Cichocki
sędzia Andrzej Gromadzki
sędzia Małgorzata Kłek
sędzia Jolanta Litwinowicz (st.sp.)
sędzia Jolanta Litwinowicz
sędzia Andrzej Matkiewicz
sędzia Grzegorz Olejarczyk
sędzia Małgorzata Olejarczyk
sędzia Jarosław Jan Walentynowicz
starszy referendarz sądowy Tomasz Niesiobędzki

6. Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim

sędzia Marta Anna Banaś-Grabek
sędzia Robert Krzysztof Kłosowski
sędzia Magdalena Karolina Maszlanka
sędzia Monika Niedziałkowska
sędzia Agnieszka Przęczek
referendarz sądowy Karina Teresa Niewiero-Wojciechowska
sędzia Monika Maria Mastalerz - Szczepanek - informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym zostały objęte ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności „zastrzeżone”

7. Sąd Rejonowy w Mrągowie

sędzia Patrycja Justyna Abel-Mordasewicz
sędzia Mariusz Rafał Durka
sędzia Sylwia Anna Jaroszewska
sędzia Jerzy Bogdan Muraszko (st.sp.)
sędzia Krzysztof Połomski
sędzia Katarzyna Anna Popowicz
sędzia Marek Krzysztof Raszkiewicz
sędzia Wojciech Szałachowski
sędzia Bożena Krystyna Wieczorkiewicz

8. Sąd Rejonowy w Nidzicy

sędzia Katarzyna Marta Cygan
sędzia Elżbieta Gembicka (st.sp.)
sędzia Elżbieta Gembicka
sędzia Sylwia Kamińska (obj.st.)
sędzia Sylwia Kamińska
sędzia Elżbieta Halina Lewandowska (st.sp.)
sędzia Elżbieta Halina Lewandowska
sędzia Marek Andrzej Maculewicz
starszy referendarz sądowy Jarosław Szczepkowski

9. Sąd Rejonowy w Olsztynie

sędzia Joanna Bieńkowska-Kolarz
sędzia Krzysztof Artur Bieńkowski
sędzia Katarzyna Anna Błesińska-Kozłowska
sędzia Agnieszka Brzoskowska
sędzia Lucyna Brzoskowska
sędzia Tomasz Bulkowski
sędzia Joanna Bury
sędzia Zbigniew Chmielewski
sędzia Aneta Małgorzata Dawidziuk
sędzia Piotr Domaradzki
sędzia Grażyna Giżewska-Rozmus
sędzia Andrzej Robert Hinz
sędzia Jacek Ignaczewski
sędzia Ewa Ignatowicz-Firkowska
sędzia Maja Zofia Jabłońska
sędzia Katarzyna Jerka
sędzia Paweł Juszczyszyn
sędzia Anna Małgorzata Kabzińska
sędzia Beata Małgorzata Kalińska
sędzia Anna Maria Kampa
sędzia Barbara Renata Kokoryn
sędzia Tomasz Koszewski
sędzia Wojciech Adam Kottik
sędzia Wojciech Krawczyk
sędzia Katarzyna Kruszewska-Sobczyk
sędzia Krzysztof Krygielski
sędzia Wojciech Przemysław Kuciejewski
sędzia Katarzyna Kwaterkiewicz
sędzia Agnieszka Anna Lewandowska
sędzia Iwona Maria Łukaszewicz-Krzysztoń
sędzia Witold Filip Marweg
sędzia Krzysztof Matysiak
sędzia Marcin Maciej Morawski
sędzia Katarzyna Maria Nawacka
sędzia Maciej Nawacki
sędzia Iwona Nowak
sędzia Wioletta Obrębska
sędzia Marta Orłowska
sędzia Anna Pałasz
sędzia Agnieszka Sylwia Rogowska
sędzia Łukasz Rybus
sędzia Paweł Krystian Rynko
sędzia Natalia Anna Rzewuska
sędzia Joanna Katarzyna Sienicka
sędzia Wiktor Sienicki
sędzia Justyna Janina Smolińska
sędzia Bogusława Sobczuk
sędzia Mirella Sprawka
sędzia Anna Katarzyna Szczepańska
sędzia Joanna Katarzyna Urlińska
sędzia Ada Jolanta Wacław
sędzia Monika Ewa Wawro
sędzia Barbara Leokadia Wiśniewska
sędzia Magdalena Barbara Wołejko-Czubek
sędzia Katarzyna Zabuska
sędzia Elżbieta Zdunek-Szepietowska
sędzia Arkadiusz Ziarko
sędzia Arkadiusz Roman Zmudziński
sędzia Aneta Ewa Żołnowska (korekta)
sędzia Aneta Ewa Żołnowska
sędzia Piotr Jerzy Żywicki
sędzia Marzena Agata Żywucka
starszy referendarz sądowy Magdalena Borawska
starszy referendarz sądowy Katarzyna Jolanta Gołębiewska
starszy referendarz sądowy Artur Kaca
starszy referendarz sądowy Elżbieta Kozłowska
starszy referendarz sądowy Anna Maria Krajewska
starszy referendarz sądowy Olga Anna Osmak-Guziur
starszy referendarz sądowy Wioletta Justyna Reut-Łubkowska
starszy referendarz sądowy Ewa Romanowska
starszy referendarz sądowy Bartlomiej Jan Rost
starszy referendarz sądowy Magdalena Irena Ślubowska-Kaca
starszy referendarz sądowy Dariusz Piotr Tumanowicz
starszy referendarz sądowy Ewa Krystyna Wysocka-Wielesik
starszy referendarz sądowy Katarzyna Maria Zbierzchowska
starszy referendarz sądowy Julia Maria Zglejc
referendarz sądowy Damian Kamil Ankiewicz (obj.st.)
referendarz sądowy Damian Kamil Ankiewicz
referendarz sądowy Magdalena Babiarz-Okrzesik
referendarz sądowy Agnieszka Branecka
referendarz sądowy Paweł Gołyga
referendarz sądowy Tomasz Idzikowski
referendarz sądowy Małgorzata Kozłowska
referendarz sądowy Anna Agnieszka Litwinowicz
referendarz sądowy Urszula Marweg
referendarz sądowy Grzegorz Michalski
referendarz sądowy Paweł Jan Miśta
referendarz sądowy Karolina Muth (obj.st.)
referendarz sądowy Karolina Muth
referendarz sądowy Dorota Justyna Prusinowska
referendarz sądowy Marek Henryk Reszka
referendarz sądowy Joanna Szeluga
asesor sądowy Urszula Filipowicz (obj.st.)
asesor sądowy Urszula Filipowicz
asesor sądowy Michał Piotr Kacprzak (obj.st.)
asesor sądowy Michał Piotr Kacprzak
asesor sądowy Mirosław Jerzy Ośko (obj.st.)
asesor sądowy Mirosław Jerzy Ośko
asesor sądowy Robert Romanowski (obj.st.)
asesor sądowy Robert Romanowski
asesor sądowy Dagmara Wilczyńska (obj.st.)
asesor sądowy Dagmara Wilczyńska

10. Sąd Rejonowy w Piszu

sędzia Anna Barbara Gajewska
sędzia Anna Katarzyna Lisowska
sędzia Magdalena Anna Łukaszewicz
sędzia Jacek Orłowski
sędzia Mariusz Popławski
sędzia Grzegorz Siwik
sędzia Katarzyna Zielińska
starszy referendarz sądowy Jacek Cebeliński

11. Sąd Rejonowy w Szczytnie

sędzia Małgorzata Banaszewska
sędzia Leszek Stanisław Bil
sędzia Joanna Herman
sędzia Andrzej Janowski
sędzia Anna Podubińska
sędzia Maciej Rzewuski
sędzia Jowita Sikorska
sędzia Sylwia Wioletta Staniszewska
sędzia Jan Steraniec (st.sp.)
sędzia Jan Steraniec
sędzia Ewelina Wolny
starszy referendarz sądowy Piotr Szczepaniak
asesor sądowy Marcin Borodziuk objęcie stanowiska
asesor sądowy Marcin Borodziuk

 

Oświadczenia majątkowe sędziów Okręgu Olsztyńskiego za rok 2016:

1. Sąd Okęgowy w Olsztynie

sędzia Adam Barczak
sędzia Jacek Barczewski
sędzia Jolanta Biernat-Kalinowska
sędzia Wacław Bryżys
sędzia Ewa Błesińska (st.sp.)
sędzia Ewa Błesińska
sędzia Bożena Charukiewicz
sędzia Remigiusz Chmielewski
sędzia Magdalena Chudy
sędzia Dorota Ciejek
sędzia Juliusz Ciejek
sędzia Ewa Dobrzyńska-Murawka
sędzia Olgierd Dąbrowski-Żegalski
sędzia Lech Dłuski
sędzia Beata Faralisz
sędzia Dariusz Firkowski
sędzia Anna Górczyńska
sędzia Przemysław Jagosz
sędzia Marek Jaszczak
sędzia Rafał Jerka
sędzia Andrzej Kamiński
sędzia Wiesław Kasprzyk
sędzia Małgorzata Kasztelan
sędzia Cecylia Kotfica
sędzia Rafał Kubicki
sędzia Beata Kurowska
sędzia Iwona Litwińska-Palacz
sędzia Dorota Lutostańska
sędzia Beata Łożyńska-Motyka
sędzia Tomasz Madej
sędzia Leszek Motyka
sędzia Piotr Mądry
sędzia Hanna Niewiadomska
sędzia Ewa Oknińska
sędzia Zbigniew Paturalski
sędzia Waldemar Pałka
sędzia Jolanta Piórkowska
sędzia Leon Popiel (st.sp.)
sędzia Leon Popiel
sędzia Dorota Radaszkiewicz
sędzia Karol Radaszkiewicz
sędzia Zofia Rutkowska
sędzia Krystyna Skiepko
sędzia Agnieszka Smiecińska
sędzia Krystyna Szczechowicz
sędzia Aneta Szwedowska
sędzia Anna Tkaczyk
sędzia Małgorzata Tomkiewicz
sędzia Wojciech Wacław
sędzia Grzegorz Warachowski
sędzia Maciej Wasilewski
sędzia Krzysztof Wodyński
sędzia Leszek Wojgienica
sędzia Piotr Zbierzchowski
sędzia Agnieszka Żegarska
sędzia Andrzej Żurawski
sędzia Beata Elwira Grzybek
sędzia Andrzej Kazimierz Gwizdała st.sp.
sędzia Danuta Hryniewicz
sędzia Olga Joanna Rybus
sędzia Elżbieta Zdzisława Schubert
sędzia Beata Urbańska-Woike
sędzia Mirosław Wieczorkiewicz

2. Sąd Rejonowy w Bartoszycach

sędzia Krzysztof Branecki
sędzia Małgorzata Jeżykowska
sędzia Ewa Kurasz
sędzia Renata Maj
sędzia Jolanta Mazurek
sędzia Monika Pawlica
sędzia Arkadiusz Rokicki
sędzia Bartosz Szlachta
sędzia Magdalena Wierzejska
sędzia Jolanta Wiszniewska
sędzia Andrzej Wiszniewski
sędzia Aneta Wojtanowska
sędzia Monika Ziętarska-Kalita
referendarz sądowy Marta Grzegorczyk
referendarz sądowy Karolina Sobol

3. Sąd Rejonowy w Biskupcu

sędzia Teresa Kinach-Stemplewska
sędzia Leszek Wojtuń
sędzia Andrzej Łotowski
sędzia Paweł Maciej Pióro
sędzia Sławomir Polak
sędzia Ewa Sotko-Polak
sędzia Katarzyna Wilchowska

4. Sąd Rejonowy w Giżycku

sędzia Elżbieta Domagalska
sędzia Jolanta Dzitowska
sędzia Katarzyna Garbarczyk
sędzia Marek  Jaworowski (st.sp.)
sędzia Marek Jaworowski
sędzia Alina Kowalewska
sędzia Anna Kurzynowska-Drzażdżewska
sędzia Bożena Makowczenko
sędzia Marek Makowczenko
sędzia Lidia Merska
sędzia Janina Olchowska
sędzia Bogusława Olszewska-Wojgienica
sędzia Dorota Scott-Sienkiel
sędzia Janusz Supiński
sędzia Bogdan Wałachowski
sędzia Tomasz Zieliński
starszy referendarz sądowy Maria Szumada
referendarz sądowy Dorota Czajkowska-Balcerzak

5. Sąd Rejonowy w Kętrzynie 

sędzia Katarzyna Cichocka
sędzia Tomasz Cichocki
sędzia Małgorzata Kłek
sędzia Jolanta Litwinowicz
sędzia Andrzej Matkiewicz
referendarz sądowy Tomasz Niesiobędzki
sędzia Andrzej Gromadzki
sędzia Grzegorz Olejarczyk
sędzia Małgorzata Olejarczyk
sędzia Łukasz Rybus
sędzia Jarosław Jan Walentynowicz

6. Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim

sędzia Marta Banaś-Grabek
sędzia Robert Kłosowski
sędzia Monika Mastalerz-Szczepanek
sędzia Magdalena Maszlanka
sędzia Monika Niedziałkowska
sędzia Agnieszka Przęczek
referendarz sądowy Karina Niewiero-Wojciechowska

7. Sąd Rejonowy w Mragowie 

sędzia Sylwia Jaroszewska
sędzia Jerzy Muraszko
sędzia Krzysztof Połomski
sędzia Marek Raszkiewicz
sędzia Wojciech Szałachowski
starszy referendarz sądowy Mariusz Durka
sędzia Patrycja Abel-Mordasewicz
sędzia Katarzyna Anna Popowicz
sędzia Bożena Krystyna Wieczorkiewicz

8. Sąd Rejonowy w Nidzicy

sędzia Katarzyna Cygan
sędzia Elżbieta Gembicka
sędzia Elżbieta Lewandowska
sędzia Marek Maculewicz
starszy referendarz sądowy Jarosław Szczepkowski

9. Sąd Rejonowy w Olsztynie 

sędzia Joanna Bieńkowska-Kolarz
sędzia Krzysztof Bieńkowski
sędzia Agnieszka Brzoskowska
sędzia Lucyna Brzoskowska
sędzia Joanna Bury
sędzia Katarzyna Błesińska-Kozłowska
sędzia Zbigniew Chmielewski
sędzia Aneta Dawidziuk
sędzia Piotr Domaradzki
sędzia Andrzej Hinz
sędzia Jacek Ignaczewski
sędzia Ewa Ignatowicz-Firkowska
sędzia Maja Jabłońska
sędzia Katarzyna Jerka
sędzia Paweł Juszczyszyn
sędzia Anna Kabzińska
sędzia Anna Kampa
sędzia Tomasz Koszewski
sędzia Wojciech Krawczyk
sędzia Katarzyna Kruszewska-Sobczyk
sędzia Krzysztof Krygielski
sędzia Wojciech Kuciejewski
sędzia Katarzyna Kwaterkiewicz
sędzia Agnieszka Lewandowska
sędzia Witold Marweg
sędzia Krzysztof Matysiak
sędzia Marcin Morawski
sędzia Katarzyna Nawacka
sędzia Maciej Nawacki
sędzia Iwona Nowak
sędzia Wioletta Obrębska
sędzia Marta Orłowska
sędzia Anna Pałasz
sędzia Marek Reszka
sędzia Agnieszka Rogowska
sędzia Joanna Sienicka
sędzia Wiktor Sienicki
sędzia Bogusława Sobczuk
sędzia Mirella Sprawka
sędzia Anna Szczepańska
sędzia Joanna Urlińska
sędzia Ada Wacław
sędzia Monika Wawro
sędzia Barbara Wiśniewska
sędzia Magdalena Wołejko-Czubek
sędzia Katarzyna Zabuska
sędzia Elżbieta Zdunek-Szepietowska
sędzia Arkadiusz Zmudziński
sędzia Magdalena Śmieja (st.sp.)
sędzia Magdalena Śmieja
sędzia Piotr Żywicki
sędzia Marzena Żywucka
starszy referendarz sądowy Artur Kaca
starszy referendarz sądowy Gołębiewska Katarzyna
starszy referendarz sądowy Krajewska Anna
starszy referendarz sądowy Osmak-Guziur Olga
starszy referendarz sądowy Reut-Łubkowska Wioletta
starszy referendarz sądowy Rost Bartłomiej
starszy referendarz sądowy Tumanowicz Dariusz
starszy referendarz sądowy Wysocka-Wielesik
starszy referendarz sądowy Zbierzchowska Katarzyna
starszy referendarz sądowy Łukaszewicz-Krzysztoń Iwona
starszy referendarz sądowy Ślubowska-Kaca Magdalena
referendarz sądowy Magdalena Babiarz-Okrzesik
referendarz sądowy Magdalena Borawska
referendarz sądowy Agnieszka Branecka
referendarz sądowy Paweł Gołyga
referendarz sądowy Tomasz Idzikowski
referendarz sądowy Elżbieta Kozłowska
referendarz sądowy Małgorzata Kozłowska
referendarz sądowy Anna Litwinowicz
referendarz sądowy Urszula Marweg
referendarz sądowy Paweł Miśta
referendarz sądowy Mirosław Ośko
referendarz sądowy Dorota Prusinowska
referendarz sądowy Ewa Romanowska
referendarz sądowy Paweł Rynko
referendarz sądowy Julia Zglejc
sędzia Tomasz Bulkowski
sędzia Beata Małgorzata Kalińska
sędzia Barbara Renata Kokoryn
sędzia Wojciech Adam Kottik
sędzia Natalia Anna Rzewuska
sędzia Arkadiusz Ziarko
sędzia Aneta Ewa Żołnowska

10. Sąd Rejonowy w Piszu 

sędzia Mariusz Popławski
sędzia Katarzyna Zielińska
starszy referendarz sądowy Jacek Cebeliński
sędzia Anna Barbara Gajewska
sędzia Anna Katarzyna Lisowska
sędzia Magdalena Anna Łukaszewicz
sędzia Jacek Orłowski
sędzia Grzegorz Siwik

11. Sąd Rejonowy w Szczytnie

sędzia Małgorzata Banaszewska
sędzia Leszek Bil
sędzia Andrzej Janowski
sędzia Maciej Rzewuski
sędzia Jan Steraniec
starszy referendarz sądowy Piotr Szczepaniak
referendarz sądowy Grzegorz Michalski
sędzia Joanna Herman
sędzia Anna Podubińska
sędzia Jowita Sikorska
sędzia Sylwia Wioletta Staniszewska
sędzia Ewelina Wolny

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....