Okręg suwalski

1. Sąd Okręgowy w Suwałkach

sędzia Elżbieta Cembrowicz
sędzia Antoni Czeszkiewicz
sędzia Mirosław Derda
sędzia Ryszard Filipow
sędzia Mirosław Kowalewski
sędzia Waldemar Malec
sędzia Beata Okrągła
sędzia Cezary Olszewski
sędzia Zdzisława Poniatowska
sędzia Jacek Przygucki
sędzia Maciej Romotowski
sędzia Jacek Sowul
sędzia Małgorzata Szostak-Szydłowska
sędzia Aneta Sztukowska
sędzia Tomasz Uściłko
sędzia Joanna Walczuk
sędzia Marcin Walczuk
sędzia Piotr Witkowski
sędzia Alicja Wiśniewska
sędzia Grażyna Zielińska

2. Sąd Rejonowy w Augustowie

sędzia Małgorzata Bronakowska
sędzia Tomasz Bronakowski
sędzia Bożena Buraczewska
sędzia Jolanta Dubińska-Francke
sędzia Małgorzata Kisiel
sędzia Tomasz Kisiel
sędzia Dariusz Kozłowski
sędzia Bogumiła Malinowska
sędzia Lech Naszkiewicz
sędzia Krystyna Osewska
referendarz sądowy Joanna Hofmann-Delbor
referendarz sądowy Bartosz Malec
sędzia Waldemar Leszczyński

3. Sąd Rejonowy w Ełku

sędzia Piotr Dawidowicz
sędzia Hanna Dębska
sędzia Michał Dźwilewski
sędzia Joanna Fietkiewicz-Sikorska
sędzia Tomasz Kozłowski
sędzia Wanda Milewska-Dil
sędzia Grażyna Płatek-Maczek
referendarz sądowy Michał Kostorz
sędzia Renata Anna Berkane
sędzia Hanna Dębska w st. sp.
sędzia Hanna Dębska
sędzia Andrzej Krzysztof Kozioł
sędzia Krzysztof Robert Lewczuk
sędzia Wanda Milewska-Dil w st. sp.
sędzia Wanda Milewska-Dil
sędzia Ryszard Piaścik
sędzia Grażyna Płatek-Maczek w st. sp.
sędzia Grażyna Płatek-Maczek
sędzia Małgorzata Sowulewska
sędzia Bogdan Wojtach
sędzia Jerzy Wiesław Wolski

4. Sąd Rejonowy w Olecku

sędzia Andrzej Borowski
sędzia Anna Chlebowicz-Tylenda
sędzia Katarzyna Dil
sędzia Katarzyna Jakubowska
sędzia Krzysztof Koronkiewicz
sędzia Adam Kowalczyk
sędzia Janeczek-Prawda Magdalena
sędzia Mariusz Mazur
sędzia Agnieszka Węglicka-Bogdan
starszy referendarz sądowy Jolanta Kuliś
referendarz sądowy Jowita Chrzanowska
referendarz sądowy Kacper Kwasiborski

5. Sąd Rejonowy w Suwałkach

sędzia Katarzyna Babiarz-Mikulska
sędzia Wioletta Bukowska-Snarska
sędzia Dominik Czeszkiewicz
sędzia Bozena Jabłońska
sędzia Adrianna Janowska-Ziajka
sędzia Agnieszka Kluczyńska
sędzia Dorota Konarzewska
sędzia Karol Kwiatkowski
sędzia Małgorzata Malinowska
sędzia Ewa Ornowska
sędzia Agnieszka Raczkowska
sędzia Sylwia Rudnianin-Świetlicka
sędzia Izabela Sadłowska
sędzia Beata Sieczkowska
sędzia Edyta Staszkiewicz-Tkacz
sędzia Anna Szeligowska
sędzia Tomasz Szeligowski
sędzia Beata Sznejder
sędzia Sebastian Szydłowski
sędzia Piotr Taraszkiewicz
sędzia Katarzyna Wierzbińska-Wróbel
starszy referendarz sądowy Elżbieta Kisielewska
referendarz sądowy Andrzej Konarzewski
referendarz sądowy Anna Makarska
referendarz sądowy Jadwiga Żuryńska

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....