Wyrok dla mordercy żony utrzymany z mocy

            Sąd Apelacyjny w Białymstoku za bezzasadną uznał apelację obrońcy oskarżonego, utrzymując w mocy wyrok skazujący oraz orzeczoną karę 15 lat pozbawienia wolności dla mężczyzny, który w ubiegłym roku na osiedlu Bacieczki w Białymstoku w trakcie kłótni zamordował żonę (sygn. akt II AKa 119/19).

Czytaj więcej...

Zabił żonę, a ciało schował w skrzyni

        W dniu 18 lipca 2019r., godz. 10, s. IV Sąd Apelacyjny w Białymstoku rozpozna apelację obrońcy Marka D., skazanego nieprawomocnie na 15 lat pozbawienia wolności za zabójstwo żony (sygn. akt II AKa 119/19). Do zdarzenia miało dojść w Białymstoku w maju 2018r.

Czytaj więcej...

Działanie w gniewie i z chęci odwetu to nie silne wzburzenie usprawiedliwione okolicznościami

        Sąd Apelacyjny w Białymstoku nie dopatrzył się żadnych podstaw do zmiany wyroku w sprawie II AKa 106/19, dotyczącej usiłowania zabójstwa.

Czytaj więcej...

Rozprawa dotycząca śmierci młodego mężczyzny odroczona do września

Sąd Apelacyjny odroczył do dnia 6 września 2019 r., godz. 09.00, s. IV rozprawę w sprawie pobicia i zabójstwa młodego mężczyzny w miejscowości Zatory, do której doszło w lutym 2017r. Jednocześnie pouczył strony o możliwości zmiany kwalifikacji prawej czynu zarzuconego oskarżonemu.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....