Prawomocny wyrok w sprawie trenera siatkarek

W dniu 8 maja 2019r. przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku zapadł prawomocny wyrok w sprawie byłego trenera białostockich siatkarek oskarżonego o znęcanie się i szereg przestępstw na tle seksualnym, których miał się dopuścić na szkodę podopiecznych (sygn. akt II AKa 33/19).

Czytaj więcej...

Śmierć kobiety powieszonej na ambonie myśliwskiej

W dniu 9 maja 2019r., godz. 9.00, s. IV Sąd Apelacyjny zajmie się sprawą kobiety, która zginęła wskutek powieszenia na ambonie myśliwskiej (sygn. akt II AKa 58/19). Do zdarzenia doszło w nocy z 26/27 kwietnia 2017r. w gminie Goworowo.

Czytaj więcej...

Brak podstaw do nadzwyczajnego złagodzenia kary

Sąd Apelacyjny nie uwzględnił zarzutów apelacyjnych podniesionych przez obrońcę oskarżonego i utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Olsztynie w stosunku do mężczyzny, który zaatakował brata podejrzewanego o kradzież pieniędzy (sygn. akt II AKa 44/19).

Czytaj więcej...

Skutki posądzenia brata o kradzież 100 zł

W dniu 7 maja 2019r., godz. 9.00 s. IV Sąd Apelacyjny w Białymstoku zajmie się sprawą mężczyzny, któremu prokurator postawił zarzut usiłowania przestępstwa z art. 156 § 1 pkt. 1 i 2 k.k. w zb. z art. 157 § 1 k.k.

Czytaj więcej...

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....