Wyższa nawiązka dla pokrzywdzonej w sprawie o usiłowanie zabójstwa

W dniu 31 stycznia 2018r. Sąd Apelacyjny w Białymstoku, po rozpoznaniu apelacji wniesionych przez obrońcę

Czytaj więcej...

10 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa żony

W dniu 31 stycznia 2018r., godz. 12.00, s. IV Sąd Apelacyjny rozpozna sprawę Mariusza B. oskarżonego o próbę zabójstwa żony (sygn. akt II AKa 208/17).

Czytaj więcej...

Kara dożywocia dla zabójcy białostockiego biznesmena utrzymana w mocy

W dniu 25 stycznia 2017r. Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy nieprawomocny wyrok Sądu Okręgowego w Białymstoku skazujący zabójcę białostockiego biznesmena Jarosława R. na karę dożywotniego pozbawienia wolności (sygn. akt II AKa 212/17).

Czytaj więcej...

Prawomocny wyrok w sprawie przemytu ludzi przez „zieloną granicę” oraz oszustw ubezpieczeniowych

W dniu 23 stycznia 2018r. Sąd Apelacyjny w sprawie dotyczącej nielegalnego przemytu ludzi przez „zieloną granicę” oraz oszustw ubezpieczeniowych (sygn. akt II AKa 183/17), po rozpoznaniu wniesionych apelacji, uchylił wyrok suwalskiego Sądu Okręgowego co do dwójki oskarżonych i sprawę w tym zakresie  przekazał do ponownego rozpoznania. W pozostałej części nie podzielił zarzutów odwoławczych i zaskarżony wyrok, w tym wymierzone oskarżonym kary, utrzymał w mocy. W tym zakresie wyrok jest prawomocny.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....