Oświadczenia majątkowe sędziów, asesorów i referendarzy Okręgu Olsztyńskiego za rok 2021

1. Sąd Okręgowy w Olsztynie

sędzia Banaś-Grabek Marta Anna
sędzia Barczak Adam Wacław
sędzia Barczewski Jacek
sędzia Biernat-Kalinowska Jolanta Barbara
sędzia Bryżys Wacław
sędzia Charukiewicz Bożena
sędzia Chmielewski Zbigniew
sędzia Chudy Magdalena Teresa
sędzia Ciejek Dorota Hanna
sędzia Ciejek Juliusz Zbigniew
sędzia Dawidziuk Aneta Małgorzata
sędzia Dąbrowski-Żegalski Olgierd Rafał
sędzia Dłuski Lech
sędzia Dobrzyńska-Murawka Ewa
sędzia Faralisz Beata Katarzyna - informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym zostały objęte ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności „zastrzeżone”
sędzia Firkowski Dariusz
sędzia Gadecki Bartłomiej
sędzia Górczyńska Anna Małgorzata
sędzia Grzybek Beata Elwira
sędzia Hryniewicz Danuta
sędzia Jaroczyński Adam
sędzia Jaszczak Marek
sędzia Jerka Rafał
sędzia Kasprzyk Wiesław
sędzia Kosakowaski Tomasz Adam - informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym zostały objęte ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności „zastrzeżone”
sędzia Koszewski Tomasz
sędzia Kotfica Cecylia Barbara
sędzia Kubicki Rafał Iwo
sędzia Kurowska Beata Irena
sędzia Litwińska-Palacz Iwona Katarzyna
sędzia Lutostańska Dorota
sędzia Łożyńska-Motyka Beata Helena
sędzia Madej Tomasz Andrzej
sędzia Mądry Piotr Maciej
sędzia Motyka Leszek Franciszek
sędzia Niewiadomska Hanna Maria
sędzia Nowak Iwona
sędzia Oknińska Ewa
sędzia Radaszkiewicz Dorota
sędzia Radaszkiewicz Karol Wiktor
sędzia Rutkowska Zofia Maria
sędzia Rybus Olga Joanna
sędzia Skiepko Krystyna Bożena
sędzia Szczechowicz Krystyna Jolanta
sędzia Szeląg Krystian Marek
sędzia Śmiecińska Agnieszka
sędzia Tomkiewicz Małgorzata
sędzia Urbańska-Woike Beata
sędzia Wacław Wojciech
sędzia Wojgienica Leszek Stanisław
sędzia Zbierzchowski Piotr Bogusław
sędzia Ziarko Arkadiusz
sędzia Żegarska Agnieszka

2. Sąd Rejonowy w Bartoszycach

sędzia Branecki Krzysztof
sędzia Idzikowski Tomasz
sędzia Juszczyszyn Monika
sędzia Kurasz Ewa Agata
sędzia Maj Renata Teresa
sędzia Rokicki Arkadiusz
sędzia Skowyra Mirosław
sędzia Szlachta Bartosz
sędzia Wierzejska Magdalena Grażyna
sędzia Wiszniewska Jolanta Agata
sędzia Wiszniewski Andrzej
sędzia Wojtanowska Aneta
sędzia Ziętarska-Kalita Monika
referendarz sądowy Grzegorczyk Marta Małgorzata
referendarz sądowy Sobol Karolina

3. Sąd Rejonowy w Biskupcu

sędzia Kinach-Stemplewska Teresa
sędzia Łotowski Andrzej
sędzia Pióro Paweł Maciej
sędzia Wilchowska Katarzyna
sędzia Wojtuń Leszek Piotr
starszy referendarz sądowy Kluczewska-Szreder Natalia
referendarz sądowy Bongarc Ola

4. Sąd Rejonowy w Giżycku

sędzia Dzitowska Jolanta
sędzia Garbarczyk Katarzyna Joanna
sędzia Kowalewska Alina
sędzia Kurzynowska-Drzażdżewska Anna Bogusława
sędzia Makowczenko Bożena
sędzia Makowczenko Marek
sędzia Merska Lidia
sędzia Olchowska Janina
sędzia Olszewska-Wojgienica Bogusława Joanna
sędzia Scott-Sienkiel Dorota Elwira
sędzia Supiński Janusz
sędzia Wałachowski Bogdan
sędzia Zieliński Tomasz
starszy referendarz sądowy Czajkowska-Balcerzak Dorota
starszy referendarz sądowy Szumada Maria
referendarz sądowy Danowska-Suchocka Julita Anna

5. Sąd Rejonowy w Kętrzynie

sędzia Bihuń Beata
sędzia Cichocka Katarzyna
sędzia Cichocki Tomasz
sędzia Gromadzki Andrzej
sędzia Kłek Małgorzata
sędzia Olejarczyk Grzegorz
sędzia Olejarczyk Małgorzata
sędzia Szubstarski Sławomir Krzysztof
sędzia Walentynowicz Jarosław Jan
sędzia Wnorowski Hubert Lubomir
starszy referendarz sądowy Niesiobędzki Tomasz
referendarz sądowy Ferenc-Bator Emilia
referendarz sądowy Janczewski Łukasz

6. Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim

sędzia Idzikowski Dariusz
sędzia Kłosowski Robert Krzysztof
sędzia Maszlanka Magdalena Karolina
sędzia Niedziałkowska Monika
sędzia Operacz Daniel
sędzia Przęczek Agnieszka
starszy referendarz sądowy Niewiero-Wojciechowska Karina Teresa
referendarz sądowy Szamotuło Anna Katarzyna

7. Sąd Rejonowy w Mrągowie

sędzia Abel-Mordasewicz Patrycja Justyna
sędzia Harmaciński Paweł Wojciech - objęcie urzędu
sędzia Harmaciński Paweł Wojciech
sędzia Kwiatkowska Aneta Lidia
sędzia Połomski Krzysztof
sędzia Popowicz Katarzyna Anna
sędzia Raszkiewicz Marek Krzysztof
sędzia Szałachowski Wojciech
sędzia Szałachowski Wojciech
starszy referendarz sądowy Durka Mariusz Rafał
referendarz sądowy Listowski Tobiasz

8. Sąd Rejonowy w Nidzicy

sędzia Cygan Katarzyna Marta
sędzia Kamińska Sylwia
sędzia Maculewicz Marek Andrzej
sędzia Michalski Grzegorz
sędzia Płońska Marta Grażyna
starszy referendarz sądowy Szczepkowski Jarosław
referendarz sądowy Langierowicz Maria Antonina

9. Sąd Rejonowy w Olsztynie

sędzia Bieńkowska-Kolarz Joanna Maria
sędzia Bieńkowski Krzysztof
sędzia Błesińska-Kozłowska Katarzyna Anna
sędzia Brzoskowska Agnieszka
sędzia Brzoskowska Lucyna
sędzia Bulkowski Tomasz
sędzia Bury Joanna
sędzia Chmielewska Monika
sędzia Domaradzki Piotr
sędzia Filipowicz Urszula - objęcie urzędu
sędzia Filipowicz Urszula
sędzia Giżewska-Rozmus Grażyna
sędzia Hinz Andrzej Robert
sędzia Ignaczewski Jacek
sędzia Ignatowicz-Firkowska Ewa
sędzia Jabłońska Maja Zofia
sędzia Jerka Katarzyna
sędzia Juszczyszyn Paweł
sędzia Kabzińska Anna Małgorzata
sędzia Kacprzak Michał Piotr - objęcie urzędu
sędzia Kacprzak Michał Piotr
sędzia Kalińska Beata Małgorzata
sędzia Kampa Anna Maria
sędzia Karp Bartosz
sędzia Kokoryn Barbara Renata
sędzia Kottik Wojciech Adam
sędzia Krawczyk Wojciech
sędzia Kruszewska-Sobczyk Katarzyna
sędzia Krygielski Krzysztof
sędzia Kuciejewski Wojciech Przemysław
sędzia Kwaterkiewicz Katarzyna
sędzia Lewandowska Agnieszka Anna
sędzia Marweg Witold Filip
sędzia Matysiak Krzysztof
sędzia Morawski Marcin Maciej
sędzia Nawacka Katarzyna Maria
sędzia Nawacki Maciej
sędzia Obrębska Wioletta
sędzia Orłowska Marta Monika
sędzia Ośko Mirosław Jerzy - objęcie urzędu
sędzia Ośko Mirosław Jerzy
sędzia Pałasz Anna
sędzia Rogowska Agnieszka Sylwia
sędzia Rybus Łukasz
sędzia Rynko Paweł Krystian
sędzia Rzewuska Natalia Anna
sędzia Sienicka Joanna Katarzyna
sędzia Sienicki Wiktor
sędzia Smolińska Justyna Janina
sędzia Sobczuk Bogusława
sędzia Sprawka Mirella
sędzia Szczepańska Anna Katarzyna
sędzia Urlińska Joanna Katarzyna
sędzia Wawro Monika Ewa
sędzia Wilczyńska Dagmara - objęcie urzędu
sędzia Wilczyńska Dagmara
sędzia Wołejko-Czubek Magdalena Barbara
sędzia Zabuska Katarzyna
sędzia Zdunek-Szepietowska Elżbieta
sędzia Zmudziński Arkadiusz Roman
sędzia Żołnowska Aneta Ewa
sędzia Żywicki Piotr
sędzia Żywucka Marzena Agata
starszy referendarz sądowy Borawska Magdalena
starszy referendarz sądowy Branecka Agnieszka
starszy referendarz sądowy Gołębiewska Katarzyna Jolanta
starszy referendarz sądowy Gołyga Paweł
starszy referendarz sądowy Kaca Artur
starszy referendarz sądowy Kozłowska Elżbieta
starszy referendarz sądowy Krajewska Anna Maria
starszy referendarz sądowy Łukaszewicz-Krzysztoń Iwona Maria
starszy referendarz sądowy Osmak-Guziur Olga Anna
starszy referendarz sądowy Prusinowska Dorota Justyna
starszy referendarz sądowy Reszka Marek Henryk
starszy referendarz sądowy Reut-Łubkowska Wioletta Justyna
starszy referendarz sądowy Romanowska Ewa
starszy referendarz sądowy Rost Bartłomiej Jan
starszy referendarz sądowy Ślubowska-Kaca Magdalena
starszy referendarz sądowy Tumanowicz Dariusz Piotr
starszy referendarz sądowy Wysocka-Wielesik Ewa Krystyna
starszy referendarz sądowy Zbierzchowska Katarzyna Maria
starszy referendarz sądowy Zglejc Julia Maria
referendarz sądowy Ankiewicz Damian Kamil
referendarz sądowy Babiarz-Okrzesik Magdalena
referendarz sądowy Dzieliński Tomasz Tadeusz
referendarz sądowy Kowalska Katarzyna
referendarz sądowy Kozłowska Małgorzata
referendarz sądowy Litwinowicz Anna Agnieszka
referendarz sądowy Marweg Urszula
referendarz sądowy Muth Karolina
referendarz sądowy Okońska Justyna Anna
referendarz sądowy Szeluga Joanna
referendarz sądowy Świacka Anna
asesor sądowy Fedorowicz Paweł
asesor sądowy Filipowicz Urszula
asesor sądowy Kacprzak Michał Piotr
asesor sądowy Ośko Mirosław Jerzy
asesor sądowy Sas Paweł Filip - objęcie urzędu
asesor sądowy Sas Paweł Filip
asesor sądowy Sołoma Adam
asesor sądowy Węcławska Magdalena Joanna
asesor sądowy Wilczyńska Dagmara
asesor sądowy Wiśniewska Karolina Agnieszka - objęcie urzędu
asesor sądowy Wiśniewska-Sas Karolina Agnieszka

10. Sąd Rejonowy w Piszu

sędzia Błesiński Jakub
sędzia Gajewska Anna Barbara
sędzia Lisowska Anna Katarzyna
sędzia Łukaszewicz Magdalena Anna
sędzia Orłowski Jacek
sędzia Popławski Mariusz
sędzia Siwik Grzegorz
sędzia Zielińska Katarzyna
starszy referendarz sądowy Cebeliński Jacek
referendarz sądowy Sabat Marek

11. Sąd Rejonowy w Szczytnie

sędzia Banaszewska Małgorzata
sędzia Bil Leszek Stanisław
sędzia Borodziuk Marcin
sędzia Herman Joanna
sędzia Janowski Andrzej
sędzia Palka Przemysław Adam
sędzia Podubińska Anna
sędzia Rzewuski Maciej
sędzia Sikorska Jowita
sędzia Staniszewska Sylwia Wioletta
sędzia Wolny Ewelina
starszy referendarz sądowy Szczepaniak Piotr
referendarz sądowy Olszewska Małgorzarta
referendarz sądowy Purzycka-Wileńska Magdalena
asesor sądowy Borodziuk Marcin

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. 28 czerwiec 2022 Bartosz Stankiewicz
Artykuł został zmieniony. 05 sierpień 2022 Radosław Świsłocki Porównanie