Fundacja

Fundacja Ochrony Zdrowia „Wsparcie” w Białymstoku

http://www.fundacjawsparcie.prv.pl

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Sąd Rejonowy w Białymstoku: Grzegorz Bieniewski – tel. 85 665 62 76
Sąd Apelacyjny w Białymstoku: Beata Daciuk – tel. 85 743 06 94

Konto:
Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem
17 8774 0000 2601 1309 2000 0010

Uprzejmie informujemy, że od 2006 r. działa powołana przez sędziów Sądów Apelacyjnego, Okręgowego i Rejonowego w Białymstoku Fundacja Ochrony Zdrowia „Wsparcie”. Jej celem jest niesienie pomocy finansowej ciężko chorym osobom w ponoszeniu kosztów leczenia. Fundacja jest nastawiona w szczególności na przyznawanie wsparcia finansowego sędziom, pracownikom oraz referendarzom sądowym związanym z okręgiem Sądu Apelacyjnego w Białymstoku oraz członkom ich rodzin.


Podstawą uzyskania pomocy jest uzasadniony wniosek ubiegającego się o jej przyznanie. Decyzję podejmuje Zarząd Fundacji po rozpatrzeniu wszystkich danych zawartych we wniosku. Górną granice pomocy wyznacza stan posiadanych przez Fundację środków. Do dnia dzisiejszego 100% wniosków zostało rozpatrzonych pozytywnie. Szczegółowe informacje osoby ubiegające się o pomoc mogą uzyskać poprzez kontakt na wskazany adres e-mail lub telefoniczny z wiceprezesem Fundacji Grzegorzem Bieniewskim bądź skarbnikiem Fundacji Beatą Daciuk.


Fundacja finansuje pomoc ze środków, które otrzymuje w darowiźnie. Zwracamy się do Państwa o dokonywanie wpłat na konto fundacji, Systematyczne uiszczanie nawet niewygórowanych kwot po 5 -10 zł miesięcznie spowoduje, że fundacja będzie miała większe możliwości udzielenia pomocy potrzebującym. Osoby, które zdecydują się na udzielenie tego rodzaju wsparcia prosimy o rozważenie możliwości złożenia oświadczenia wyrażające zgodę na potrącanie z wynagrodzenia za pracę stosownych kwot.

Wzór oświadczenia - pobierz

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej....